Bored on Board aneb vzestup comix-rock\\\\\\\'n\\\\\\\'rollu
(Zakladatel: quack)

Bored on Board aneb vzestup comix-rock\\\\\\\'n\\\\\\\'rollu

Založena: 14:01:48 30.01.2011 | Aktualizována: 13:51:44 28.05.2011

Tak tohle by mělo vpodstatě kopírovat vývoj všeho, co se kolem projektu Bored on Board bude dít.

O co vlastně jde? Bored on Board (již to vypadá na finální formu názvu) je comixo-hudební projekt. Co to znamená je taky dobrá otázka, odpověď se nejspíš bude ještě vyvíjet, nicméně v současné době to vyjadřuje rockenrollovou kapelu inspirovanou a provázanou s komiksemBored on Board (kapela nese stejné jméno). Charaktery komiksu jsou náštevníci z nějaké zaprané dimenze komiksu a jsou považování za čestné členy kapely. "Chtějí hrát rock a jiné to styly kvalitni, hudbu to procítěnou v domovině jejich však nemožné.." ale to už cituji z představujícího textu, který je také zároveň zhudebněným intrem kapely na většině koncertů.

profil kapely na bandzone: http://www.bandzone.cz/boredonboard

A teď už onen zmiňováný představující text/intro.

________________________________________________

DÁMY A PÁNOVÉ,

Slyšte co se stalo v animované říši, co jest důvodem k tomuto revolučnímu uskupení!

To jsou Rupert a Drumy, Rupert osel s hedonickými sklony chlastající honzu chodce z půllitru, Drumy medvěd středního vzrůstu bez nutnosti zimniho spánku, co rád chodí ve fraku! Tito dva rebelové opustili svou animovanou říši z důvodů nic než prozaických, chtějí hrát rock a jiné to styly kvalitni, hudbu to procítěnou v domovině jejich však nemožné!!

Znechuceni tímto neuměleckým prostředím požádali svého přítele ze starých časů, pošetilého pošuka Eldementa, aby je přešoupnul do nějaké jiné dimenze, kde budou moci hrát svoji hudbu bez nutnosti psát o přeslazených věcech a hraní tuctově nudné muziky, vyloženě naklikané počítacím stojem.

Tak se stalo!

TAK DORAZILI!

TAK JSOU TUUU!!!!

DÁÁÁMY A PÁÁÁNOVÉ BORED ON BOOOAAAAAAAARD.

_

* 2009

† 2666

Poslední příspěvek do dílny:


quackquack | OFF | 13:51:44 28.05.2011 | poster elde
.
d372-1306583499-elde_poster.jpg
Bored on Board aneb vzestup comix-rock\\\'n\\\'rollu

Ta moje holá věta vypadá děsně opuštěně v tak velkém prostoru!
To je schválně :) Čím víc toho do popisu dílny napíšete, tím lépe pacienti pochopí, že jejich díla patří zrovna sem. Nebojte se vložit ilustrační obrázek, buďte kreativní i při popisu jak jen vám to kryptohtml dovolí.